www.hotel-ubytovani.com
Penzion Konstantinovy Lázně Mír - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Konstantinovy Lázně Mír - disponuje restauracíPenzion Konstantinovy Lázně Mír -  je k dispozici letní terasaPenzion Konstantinovy Lázně Mír - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Konstantinovy Lázně Mír - přijímá kreditní karty VISAPenzion Konstantinovy Lázně Mír - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Konstantinovy Lázně Mír - přijímá kreditní karty JCBPenzion Konstantinovy Lázně Mír - přijímá kreditní karty Diners Club International
 

Penzion Mír
Nádražní 68, Konstantinovy Lázně 34952
Česká Republika
Pension-Konstantinovy-Lazne-Mir@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Mír ubytování Konstantinovy Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Mír - ubytování Konstantinovy Lázně | Vítejte

 
Penzion Konstantinovy Lázně Mír Léčebné lázně Konstantinovy Lázně se zaměřují na prevenci, léčbu a rehabilitaci kardiovaskulárních nemocí a léčbu pohybového ústrojí - vysoká odbornost lékařů s kardiologickou atestací a atestovaní internisté, výtečné přístrojové vybavení, vlastní laboratoř. Nabídky pobytů a dárkové poukazy - informace na dotaz.

Lázeňský penzion Mír ubytování
Budova lázeňského domu Mír nabízí ubytování v 8 jednolůžkových a 5 dvoulůžkových pokojich. Ubytování je vhodné i pro skupiny. Pokoje jsou bez vlastního příslušenství, na pokojích je umyvadlo s tekoucí teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou společné pro více pokojů. Část pokojů je s balkonem.

Konstantinov Lázně - léčebné lázně - služby
Hosté penzionu Mír využívají všech služeb, které svým hostům poskytují léčebné lázně Konstantinovy Lázně. Hlavní budova hotelu Prusík je vybavena non - stop recepcí, jídelnou, kavárnou s terasou, bezbariérovým přístupem a výtahem. Hlavní balneo provoz se solnou jeskyní se nachází v přízemí a 1. patře této budovy. Na recepci je možnost zakoupení dárkových a upomínkových předmětů, časopisů, novin a doplňkových výrobků k solné jeskyni. Stálá lékařská služba. Restaurace s kavárnou a terasou je hostům k dispozici také v léčebném domě Jirásek a restaurace Alžbětin dvůr.

Navštivte nové Wellness centrum Konstantin. Nechte se unášet vůněmi, barvami, léčivými doteky. Bazén s přijemně prohřátou vodou, vířivky, sauny, aromaterapie, zážitkové masáže i klasické lázeňské procedury pohladí vaše tělo i duši. Nově je zde otevřené fitness centrum.  

Dovolená v Konstantinových Lázních sport - turistika
Pro Nordic Walking najdete v blízkém okolí různě dlouhé a různě náročné trasy. Zážitek z chůze je navíc umocněn krásnou přírodou a čistým vzduchem. Vyjít si můžete samozřejmě sami nebo pod odborným vedením instruktora, který Vás seznámí s technikou chůze, případně doporučí vhodnou trasu přímo pro Vás. Hůlky si můžete vypůjčit nebo zakoupit, v hotelové recepci.

Zajímavá místa v okolí Konstantinových Lázní jsou cílem mnoha cyklovýletů. Půjčovnu horských kol naleznete v lázeňském hotelu Jirásek, kde si lze zapůjčit také hrací koule na Pétangue - nenáročná hra, pocházející z Francie - nepotřebujete žádné speciální vybavení a hrát ji můžete v každém věku. Stačí pohodlný oděv a obuv. Hraje se venku, na čerstvém vzduchu.