www.hotel-ubytovani.com
Penzion Konstantinovy Lazne Mir - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Konstantinovy Lazne Mir - hotel má reštauráciuPenzion Konstantinovy Lazne Mir - k dispozícii letná terasaPenzion Konstantinovy Lazne Mir - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Konstantinovy Lazne Mir - akceptuje creditné karty VISAPenzion Konstantinovy Lazne Mir - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Konstantinovy Lazne Mir - akceptuje creditné karty JCBPenzion Konstantinovy Lazne Mir - akceptuje creditné karty Diners Club International
 

Penzion Mir
Nadrazni 68, Konstantinovy Lazne 34952
Czech Republic
Pension-Konstantinovy-Lazne-Mir@cz-hotel.eu

Aktuálne počasie
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 16 m/s
Penzion Mir ubytovanie Konstantinovy Lazne Aktuálne počasie skoro zataženo
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:
 

Penzion Mir - ubytovanie Konstantinovy Lazne | Vítajte

 
Penzion Konstantinovy Lazne Mir Liečebné kúpele Konstantinovy ​​Lázne sa zameriavajú na prevenciu, liečbu a rehabilitáciu kardiovaskulárnych chorôb a liečbu pohybového ústrojenstva - vysoká odbornosť lekárov s kardiologickou atestáciou a atestovaný internisti, vynikajúce prístrojové vybavenie, vlastné laboratórium. Ponuky pobytov a darčekové poukazy.

Kúpeľný penzión Mír ubytovanie
Budova kúpeľného domu Mier ponúka ubytovanie v 8 jednolôžkových a 5 dvojlôžkových izbách. Ubytovanie je vhodné aj pre skupiny. Izby sú bez vlastného príslušenstva, na izbách je umývadlo s tečúcou teplou a studenou vodou. Sprchy a WC sú spoločné pre viac izieb. Časť izieb je s balkónom.

Konstantinov Lázne liečebné kúpele - služby
Hostia penziónu Mier využívajú všetkých služieb, ktoré svojim hosťom poskytujú liečebné kúpele Konstantinovy ​​Lázne. Budova penziónu Mír nemá vlastnú recepciu. Hlavná budova hotela Prusík je vybavená non - stop recepciou, jedálňou, kaviarňou s terasou, bezbariérovým prístupom a výťahom. Hlavná balneo prevádzka so soľnou jaskyňou sa nachádza na prízemí a 1. poschodí tejto budovy. Na recepcii je možnosť zakúpenia darčekových a upomienkových predmetov, časopisov, novín a doplnkových výrobkov k soľnej jaskyni. Stála lekárska služba. Reštaurácia s kaviarňou a terasou je hosťom k dispozícii aj v liečebnom dome Jirásek a reštaurácia Alžbetin dvor.

Navštívte nové Wellness centrum Konstantin
Nechajte sa unášať vôňami, farbami, liečivými dotyky. Bazén s príjemne prehriatou vodou, vírivky, sauny, aromaterapia, zážitkové masáže i klasické kúpeľné procedúry pohladí vaše telo i dušu. Novo je tu otvorené fitness centrum.

Dovolenka v kúpeľoch Konstantinovy Lázne šport - turistika
Pre Nordic Walking nájdete v blízkom okolí rôzne dlhé a náročné trasy. Zážitok z chôdze je navyše umocnený krásnou prírodou a čistým vzduchom. Vyjsť si môžete samozrejme sami alebo pod odborným vedením inštruktora, ktorý Vás zoznámi s technikou chôdze, prípadne odporučí vhodnú trasu priamo pre Vás. Palice si môžete požičať alebo zakúpiť, v hotelovej recepcii. Zaujímavé miesta v okolí Konštantínových Lázní sú cieľom mnohých cyklovýletov. Požičovňu horských bicyklov nájdete v kúpeľnom hoteli Jirásek, kde si možno zapožičať tiež hracie guľe na petanque - nenáročná hra, pochádzajúca z Francúzska - nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie a hrať ju môžete v každom veku. Stačí pohodlný odev a obuv. Hrá sa vonku, na čerstvom vzduchu.